Stoginės stiklinimas

Langai Klaipėda gali pasiūlyti pagaminti stoginę iš aukščiausios kokybės Alutech aliuminio profilių. Projektuojame, gaminame ir montuojame pagal individualius užsakymus. Konstrukcija susideda iš aliumininių profilių, o stogas iš polikarbonato dangos ar grūdinto stiklo, kuris gali būti tonuotas.

Stoginės galima panaudoti įvairiai paskirčiai:

 • stoginė terasai – aliuminio terasos konstrukcija padidina gyvenamojo ploto erdvę, susilieja su pastato architektūra. Šiltomis vasaros dienomis galima jaukiai pasėdėti su šeima ar draugais nebijant tiesioginių saulės spindulių ar lietaus.
 • stoginė automobiliui – lengvų aliuminio konstrukcijų statinys yra lengvai įkomponuojamas su namo architektūra. Stoginė yra funkcionali ir ilgaamžė. Jūsų transporto priemonę apsaugos  nuo prikaitinto salono oro karštą vasaros dieną. Automobilio išvaizdą nuo lietaus ir sniego sukeliamos korozijos. 
 • stoginė prie tambūro (įėjimo durų) – lengva ir patvari aliuminio konstrukcijos stoginė puikiai atstos stogelį virš durų, apsaugos Jūsų duris nuo tiesioginių saulės spindulių, o tai leis durims tarnauti ilgesnį laiką. 
 •  
langaiklaipeda.lt-stogines-stiklinimas

Tik pas mus užsisakę stoginės stiklinimą, dovanų gausite – tinklelį rėmelį! 

langaiklaipeda.lt-stogines-stiklinimas-terasos-stiklinimas
 • Į stoginę galima įstiklinti:

 • Stacionarios stiklo sienelės;
 • rėminis terasų stiklinimas (stumdomi langų rėmai – labai patogu atidarinėti, neužima papildomai vietos);
 • berėmis terasų stiklinimas (stumdoma sistema – labai patogu atidarinėti, neužima papildomai vietos, pralaidžiausiais šviesai).

Stoginės terasos stiklinimas Langai Klaipėda privalumai:

 • Atsparios šalčiui ir karščiui bei dideliems temperatūros diapazono svyravimams;
 • Stoginės atramos gali būti tvirtinamos į žemę, į terasą, į trinkeles ar betoną;
 • Konstrukcija – tvirtų aliuminio profilių;
 • Nerudyja, nesideformuoja;
 •  Pagaminta su nepastebima integruota lietaus nuvedimo sistema.  

Stoginės terasos stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – tai vienkartinės investicijos reikalaujantis projektas, kurios suteiktu komfortu mėgausitės diena iš dienos, metų metus. Langai Klaipėda meistrai, savo klientams visada pasiruošę padėti surasti balansą tarp konstrukcijų savybių, jų ilgaamžiškumo, naudojimosi komforto, kokybės ir kainos.

Stoginės terasos stiklinimo montavimas

Atliekame modernų ir šiuolaikišką stoginės terasų stiklinimą. Stoginės terasos stiklinimas yra ypatinga ir sudėtinga  konstrukcija, reikalaujanti didelės montavimo darbų patirties. Ilgametė darbo su aliumininėmis konstrukcijomis patirtis leidžia pasirinkti atspariausias, kokybiškiausias medžiagas kokybiškai įstiklinti stoginę. Montavimo metu turi būti užtikrinta kokybiška stiklinimo sistemos izoliacija nuo drėgmės ir kritulių. Nekokybiškai atliktas terasos stiklinimas, ateityje gali sukelti itin sunkiai išsprendžiamų problemų, tad rinkdamiesi kompaniją, kuriai patikėsite šiuos darbus būkite itin reiklūs ir atsargūs. Langai Klaipėda rekomenduoja planuojant stoginės stiklinimą ypatingą dėmesį atkreipti į gamintojo patikimumą ir suteikiamas garantijas. Langai Klaipėda montuotojų ilgametė patirtis garantuoja kokybiškai sumontuoto stoginės terasos stiklinimo darbą. Naudojamos visos aukščiausios kokybės montavimo procesui reikalingas medžiagas ir įrankius, todėl tiek dėl mūsų atliekamų darbų tiek dėl naudojamų medžiagų kokybės, galite būti visiškai ramūs.