Rėminis terasos stiklinimas

Rėminis terasų stiklinimas yra sandarus bei tvirtas sprendimas, suteikiantis apsaugą gyvenamosioms patalpoms nuo šalčio bei triukšmo. Jos tinka tiek daugiabučių, tiek individualių namų terasoms. Jomis galima sukurti tiek modernų šiuolaikinį, tiek klasikinį terasų stilių. Aliumininė terasos konstrukcija padidina gyvenamo ploto erdvę, susilieja su pagrindinio pastato architektūra, o kartu – ir sodo aplinka: dideli stiklo plotai sukuria atviros erdvės įspūdį. Turėsite galimybę slankioti sistemos segmentus į abi puses bei atverti erdvę vasaromis. Rėminėje terasoje bus jauku bei šilta ir vėsesniais metų laikais, ypač, kai naudojama krosnelė ar židinys. Nors rinkoje yra medinės bei plastikinės konstrukcijos, tačiau Langai Klaipėda rekomenduoja aliumininės konstrukcijos, dėl jos patvarumo bei ilgaamžiškumo. Saulėtomis dienomis įstiklinta terasa suteiks jaukų pavėsį. Pagerės patalpos, šalia kurios įrengiama įstiklinta terasa mikroklimatas, padidės temperatūra. Taip pat būtina pažymėti, kad įstiklintos terasos grindų danga, būdama apsaugota nuo tiesioginio saulės ir drėgmės poveikio, tarnaus ilgai, o galimų naudoti tokiomis sąlygomis terasos grindų asortimentas yra platesnis. Taip pat pasakytina ir apie terasoje laikomus lauko baldus.
langaiklaipeda.lt-reminis-terasos-stiklinimas

Tik pas mus užsisakę rėminės terasos stiklinimą, dovanų gausite – tinklelį rėmelį! 

Rėminis terasos stiklinimas Langai Klaipėda privalumai:

 • Sistema gali būti stumdoma (tinka norintiems sutaupyti terasos erdvę) arba varstoma;
 • atsparumas korozijai, ilgaamžiškumas;
 • Terasą labai paprasta transformuoti iš atviros į uždarą ir atvirkščiai;
 • Lengvumas ir tvirtumas;
 • Varčios yra nukeliamos – galimybė palikti visiškai atvirą, tik uždengtą terasą;
 • Stiklas apsaugo nuo lietaus ir vėjo, taip pat vabzdžių, dulkių;
 • Maža kaina – tai pigiausias terasų stiklinimo būdas;
 • Polikarbonato danga (pasirenkamo atspalvio) arba grūdinto stiklo stogo danga;
 • Stiklo terasa prailgina terasos sezoną, o ją apšildžius, mėgautis terasos malonumais galima ištisus metus, ji gali tapti žiemos sodu;
 • Galimybė dažyti konstrukciją milteliniu būdu pasirinkta spalva pagal RAL paletę;
 • Integruota lietaus vandens nuvedimo sistema;
 • Sistema gali būti montuojama su užraktais, fiksatoriais.

Rėminis terasos stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – tai vienkartinės investicijos reikalaujantis projektas, kurios suteiktu komfortu mėgausitės diena iš dienos, metų metus. Langai Klaipėda meistrai, savo klientams visada pasiruošę padėti surasti balansą tarp konstrukcijų savybių, jų ilgaamžiškumo, naudojimosi komforto, kokybės ir kainos.

Rėminės terasos stiklinimo montavimas

Rėminis terasos stiklinimas yra ypatinga ir sudėtinga  konstrukcija, reikalaujanti didelės montavimo darbų patirties. Ilgametė darbo su aliumininėmis konstrukcijomis patirtis leidžia pasirinkti atspariausias, kokybiškiausias medžiagas kokybiškai įstiklinti rėminę terasą. Montavimo metu turi būti užtikrinta kokybiška stiklinimo sistemos izoliacija nuo drėgmės ir kritulių. Nekokybiškai atliktas terasos stiklinimas, ateityje gali sukelti itin sunkiai išsprendžiamų problemų, tad rinkdamiesi kompaniją, kuriai patikėsite šiuos darbus būkite itin reiklūs ir atsargūs. Langai Klaipėda rekomenduoja planuojant rėminės terasos stiklinimą ypatingą dėmesį atkreipti į gamintojo patikimumą ir suteikiamas garantijas. Langai Klaipėda montuotojų ilgametė patirtis garantuoja kokybiškai sumontuoto rėminės terasos stiklinimo darbą. Naudojamos visos aukščiausios kokybės montavimo procesui reikalingas medžiagas ir įrankius, todėl tiek dėl mūsų atliekamų darbų tiek dėl naudojamų medžiagų kokybės, galite būti visiškai ramūs.