Langų priedai

Langų rankenos

Prekiaujame ir keičiame langų ir durų rankenas Klaipėdoje. Įvairių spalvų rankenos, rankenos su blokadomis.

Balkono ar terasos durų rankenėlės iš lauko pusės ir spragtukai (durų pritraukėjai).

Išorinė balkono rankenėlė-spragtukas leidžia uždaryti balkono duris iš lauko pusės. Durų uždarymas yra ypatingai paprastas, nes suveikia jėga. kuri tarsi pritraukia duris pati. Visuomet uždarytos balkono durys apsaugos kambarį nuo skersvėjų ar tabako dūmų.
langaiklaipeda.lt-langu-priedai

Profesionalūs langų meistrai Klaipėdoje (Klaipėda) – gali sumontuoti langų ar durų rankenas, rankenas su blokadomis, balkono durų spragtukus (pritraukėjus).

Langų ribotuvai. Apsauga nuo vaikų.

Prekiaujame ir keičiame langų ir durų atvertimo fiksatorius

Langų užraktai, ribotuvai, riboja lango atidarymo atstumą , idealiai tinka namų, visuomenės ir komerciniam saugumui, taip pat yra specialiai sukurtas vaikų saugumui.
Platus pritaikymas – tinka daugumai langų ir spintu durų, tinka šaldytuvų užrakinimui. Tinka įvairių rūšių medžiagoms, tokioms kaip PVC, medis, aliuminis ir metalas.
langaiklaipeda.lt-atvertimo-fiksatorius

Profesionalūs langų meistrai Klaipėdoje (Klaipėda) – gali sumontuoti langų ar durų apsaugas nuo vaikų, langų ribotuvus, varčios atidarymo užraktus.

Langų apkaustai

Padidinto saugumo apkaustai langams. Jie turi tris saugaus varčios užrakinimo taškus (“grybukus”) kiekvienoje varčioje. Atverčiami ir tik atidaromi apkaustai stačiakampiams langams PVC ir aliuminio profiliams su 16 mm pločio apkaustų grioveliu. Standartinė šių apkaustų komplektacija gali būti reguliuojama trijose plokštumose. Taip pat yra varčios sukėlimo mechanizmas ir elementai, kurių pagalba užtikrinamas švelnus apkaustų judesio perdavimas. Šie elementai papildomai apsaugo plastikinį langą nuo jo prievartinio atidarymo iš pastato išorės.
Priešįsilaužiminiai apkaustai. Tai patys saugiausi apkaustai. Į aukščiausio lygio langų apsaugos komplektaciją įeina sustiprintos langų apkaustų detalės visu perimetru, bei padidinto saugumo lango rankenėlė su varčios prasukimo blokavimu. Kad Jūsų namai taptų Jūsų tvirtove – rekomenduojame priešįsilaužiminius apkaustus įrengti kartu su saugiu arba priešįsilaužiminiu įstiklinimu. Saugūs langai – saugūs namai.
 
langaiklaipeda.lt-langu-apkaustai

Profesionalūs langų meistrai Klaipėdoje (Klaipėda) – gali sumontuoti langų ar durų padidinto saugumo apkaustus, priešįsilaužiminius apkaustus.