Berėmis terasos stiklinimas

Berėmio terasų stiklinimo konstrukcija suteikia pastatui modernumo bei šiuolaikiškumo, o šeimininkams leidžia mėgautis terasos malonumais nuo pavasario iki rudens. Berėmė terasos stiklinimo sistema idealiai tiks tiek viešiesiems pastatams, tiek privačių namų gyventojams, kurie terasos erdvę nori apsaugoti nuo oro permainų (lietaus ar vėjo, nešamų dulkių bei lapų, o vasaros vakarais ir nuo vabzdžių). Berėmė stiklinimo konstrukcija nėra labai sandari. Berėmę sistemą sudaro stumdomi grūdinto stiklo elementai bendrame aliuminio rėme. Stiklinės sekcijos juda ratukų pagalba, kurių dėka varčios stumdymas tampa itin komfortiškas ir patogus. Įstiklinę balkoną tokia sistema galėsite būti tikri, kad dažyti ar papildomai prižiūrėti jos tikrai nereikės, nes milteliniu būdu dažytos ar anoduotos konstrukcijos yra visiškai atsparios aplinkos veiksniams. Berėmė sistema gerai praleidžia šviesą bei patikimai saugo nuo dulkių, vėjo ir lietaus. Vis dėlto, sistema nėra labai sandari, tad ieškantiems šilumą bei garsą gerai izoliuojančių sprendimų, vertėtų rinktis kitą variantą.
langaiklaipeda.lt-beremis-terasos-stiklinimas

Tik pas mus užsisakę berėmio terasos stiklinimą, dovanų gausite – tinklelį rėmelį! 

Berėmis terasos stiklinimas Langai Klaipėda privalumai:

  • Berėmis stiklinimas pralaidžiausias šviesai;
  • Didesnis šviesos patekimas į patalpas;
  • Berėmis stiklinimas kuria išskirtinį pastato eksterjerą bei suteikia patalpoms elegancijos;
  • Sudaromas puikus panoraminis vaizdas;
  • Stiklas apsaugo nuo lietaus ir vėjo, taip pat vabzdžių, dulkių;
  • Galimybė dažyti konstrukciją milteliniu būdu pasirinkta spalva pagal RAL paletę;
  • Integruota lietaus vandens nuvedimo sistema.

Berėmis terasos stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – tai vienkartinės investicijos reikalaujantis projektas, kurios suteiktu komfortu mėgausitės diena iš dienos, metų metus. Langai Klaipėda meistrai, savo klientams visada pasiruošę padėti surasti balansą tarp konstrukcijų savybių, jų ilgaamžiškumo, naudojimosi komforto, kokybės ir kainos.

Berėmės terasos stiklinimo montavimas

Atliekame modernų ir šiuolaikišką berėmių terasų stiklinimą. Berėmis terasos stiklinimas yra ypatinga ir sudėtinga  konstrukcija, reikalaujanti didelės montavimo darbų patirties. Ilgametė darbo su aliumininėmis konstrukcijomis patirtis leidžia pasirinkti atspariausias, kokybiškiausias medžiagas kokybiškai įstiklinti berėmę terasą. Montavimo metu turi būti užtikrinta kokybiška stiklinimo sistemos izoliacija nuo drėgmės ir kritulių. Nekokybiškai atliktas berėmės terasos stiklinimas, ateityje gali sukelti itin sunkiai išsprendžiamų problemų, tad rinkdamiesi kompaniją, kuriai patikėsite šiuos darbus būkite itin reiklūs ir atsargūs. Langai Klaipėda rekomenduoja planuojant berėmės stiklinimą ypatingą dėmesį atkreipti į gamintojo patikimumą ir suteikiamas garantijas. Langai Klaipėda montuotojų ilgametė patirtis garantuoja kokybiškai sumontuoto berėmės terasos stiklinimo darbą. Naudojamos visos aukščiausios kokybės montavimo procesui reikalingas medžiagas ir įrankius, todėl tiek dėl mūsų atliekamų darbų tiek dėl naudojamų medžiagų kokybės, galite būti visiškai ramūs.