Aliuminio balkono stiklinimas 

Aliuminės balkonų stiklinimo sistema – modernus sprendimas tiek privatiems, tiek daugiabučiams namams. Balkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis – tai patogumas, jaukumas ir estetika tiems, kurie siekia  greitai ir minimaliomis sąnaudomis įstiklinti balkoną. Langai Klaipėda balkoną stiklinti rėmine, stumdomąja aliuminio sistema pataria, norint turėti šviesią, nuo vėjo, sniego ir lietaus apsaugotą patalpą. Tokiame balkone nebus taip šilta, kaip įstiklintame plastiku, tačiau tam tikru atveju (jei balkonas nebus šiltinamas, nebus kuriama gyvenama patalpa) tai yra tik privalumas – bus užtikrinta geresnė ventiliacija, greičiau pasišalins balkone esanti drėgmė. Daugumą besirenkančiųjų balkonų stiklinimui aliuminės sistemas patraukia jų išvaizda, itin funkcionalus paprastumas, universalumas – neužimdamos daug vietos, aliuminio profiliais įstiklintos varčios lengvai atidaromos ar sustumiamos, reikalui esant – ir išimamos. Aliuminio konstrukcijomis įstiklintas balkonas nereikalauja specialios priežiūros, o stumdomas varčias galima išvalyti jas išimant iš bėgelių. Dėl galimybės pasirinkti bėgelių ir varčių skaičių, varčių tipą, aliuminio konstrukcijos yra lengvai pritaikomos įvairiems balkonams, nepriklausomai nuo jų formų ir matmenų – ilgių ir aukščių.
langaiklaipeda.lt aliuminio balkono stiklinimas

Tik pas mus užsisakę plastikinio balkono stiklinimą, dovanų gausite – tinklelį rėmelį!

Aliuminio balkono stiklinimas Langai Klaipėda privalumai:

  • elegantiška, stilinga konstrukcijų išvaizda;
  • apsauga nuo teršalų;
  •  lengvumas – neapkraunamos balkono konstrukcijos;
  • stumdoma sistema taupo vietą – visiškai nesumažina erdvės Jūsų balkone ar terasoje;
  • puikus kokybės ir kainos santykis;

Aliuminio balkono stiklinimas – tai vienkartinės investicijos reikalaujantis projektas, kurios suteiktu komfortu mėgausitės diena iš dienos, metų metus. Langai Klaipėda meistrai, savo klientams visada pasiruošę padėti surasti balansą tarp konstrukcijų savybių, jų ilgaamžiškumo, naudojimosi komforto, kokybės ir kainos.

Aliuminio balkono montavimas

Aliuminio balkono stiklinimas yra ypatinga ir sudėtinga  konstrukcija, reikalaujanti didelės montavimo darbų patirties. Kokybiškai įstiklinti balkoną, yra gerokai sudėtingiau nei sudėti plastikinius langus. Montavimo metu turi būti užtikrinta kokybiška stiklinimo sistemos izoliacija nuo drėgmės ir kritulių. Nekokybiškai atliktas balkono stiklinimas, ateityje gali sukelti itin sunkiai išsprendžiamų problemų, tokių kaip rasojimas, apledėjimas, ar net pelėsis, tad rinkdamiesi kompaniją, kuriai patikėsite šiuos darbus būkite itin reiklūs ir atsargūs. Stiklinant balkonus taip pat būtina užtikrinti saugų apskardinimą balkono viršuje ir apačioje, priešingu atveju lietus ar sniegas gali padaryti didelę žalą ne tik jūsų, bet ir kaimynų gyvenamoje erdvėje. Langa Klaipėda rekomenduoja planuojant balkono stiklinimą ypatingą dėmesį atkreipti į gamintojo patikimumą ir suteikiamas garantijas. Langai Klaipėda montuotojų ilgametė patirtis garantuoja kokybiškai sumontuoto balkono stiklinimo darbą. Naudojamos visos aukščiausios kokybės montavimo procesui reikalingas medžiagas ir įrankius, todėl tiek dėl mūsų atliekamų darbų tiek dėl naudojamų medžiagų kokybės, galite būti visiškai ramūs.